Vali Mustafa Hakan GÜVENÇER’in Vakfımıza İade-i Ziyareti

Manisa Valisi M.Hakan Güvençer Manisa Saruhanbey İlim Kültür ve Eğitim Vakfına iade-i ziyarette bulundu.

Manisa Saruhanbey İlim Kültür ve Eğitim Vakfı temsilcilerinin kendisini tebrik ziyaretinde bulunmasının ardından Vali M. Hakan GÜVENÇER iade-i ziyarette bulundu.

Vali M. Hakan GÜVENÇER’in iade-i ziyaretinden son derece memnun olduklarını ifade eden vakıf yetkilileri, Vali Bey’in en önemli ve mütevazi vasıflarından birisinin kendisini ziyarete gelenlere iade-i ziyarette bulunması olduğunu ifade ettiler. Vali Bey’in bu özelliği ile gönüllerde taht kurduğunu ifade eden vakıf yetkilileri, Vali Bey’in bu özelliğinin bizlere de bir hüsn-ü misal teşkil etmesi gerektiğini dile getirdiler.

Vali GÜVENÇER vakfın faaliyetleri hakkında bilgiler aldıktan sonra kendisini karşılayanlarla birer birer tanıştı ve kısa sohbetlerde bulundu. Vali Bey’in ziyareti esnasında en çok dikkati çeken hususlardan biri de öğrencilere özellikle de çocuklara olan ilgisi ve sevgisi oldu. Bu tür ortamlarda daha çok vakit geçirmek istediğini fakat mesaisinin yoğunluğunun buna müsaade etmediğini ifade eden Vali Güvençer, yine de fırsat buldukça ziyaretlerde bulunmayı arzu ettiğini de ifade etti.

Vakıf yetkilileri ve gönüllüleri tarafından büyük sevgi ve mutlulukla karşılanan Vali M. Hakan GÜVENÇER yine aynı sevinç ve memnuniyetle hatıra fotoğrafları çekildikten sonra uğurlandı.