Rektör Prof. Dr. Ahmet Ataç Tebrik Ziyareti

Manisa Saruhanbey İlim Kültür ve Eğitim Vakfı olarak yeni Manisa Celal Bayar Üniversitesi Rektörümüz Prof. Dr. Ahmet ATAÇ’ı makamında ziyaret ettik.

Vakıf başkanımız Eyüp Saraçoğlu ile birlikte bir heyet Celal Bayar Üniversitesi Rektörlüğüne atanan Prof. Dr. Ahmet Ataç’ı ziyarette bulundu. Heyet, Prof. Dr. Ahmet ATAÇ’a yeni görevinde başarılar dileyerek, bu görevi hakkıyla yerine getireceğine olan inançlarını dile getirdi.

Vakfın önde gelen amaçlarından olan gençlere ve öğrencilere her türlü konuda yardımcı olmak ve onların vatanına, milletine ve ailelerine faydalı olma şuuru ve bilinciyle yetişmelerini sağlamak konularında Üniversite ile işbirliği içinde çalışmak istediklerini bildiren heyet, Rektör Prof. Dr. Ahmet ATAÇ’tan bu konularda destek beklediklerini ifade etti.

Celal Bayar Üniversitesi olarak her türlü desteği vermeye hazır olduklarını belirten Prof. Dr. ATAÇ, bu konuların Üniversite bünyesinde yapacakları faaliyetlerde öncelikli olarak yer alacağını ifade etti. Özellikle ilim ve eğitim konularına eğilen vakıfların gençlere ve öğrencilere yönelik faaliyetlerini arttırması ve çeşitlendirmesinin önemi üzerinde duran Prof. Dr. Ahmet ATAÇ, Manisa Saruhanbey İlim Kültür ve Eğitim Vakfı’nın bu konularda vereceği desteklerden memnun olacaklarını da dile getirdi.

Manisa Celal Bayar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet ATAÇ’a iyi dileklerini ileten heyetin ziyareti hatıra fotoğraflarının çektirilmesi ile son buldu.