Vali Mustafa Hakan GÜVENÇER Ziyareti

     Manisa Saruhanbey İlim Kültür ve Eğitim Vakfı olarak yeni Manisa valimiz Mustafa Hakan Güvençer’i tebrik ziyaretinde bulunduk.

     Manisa Saruhanbey ilim Kültür ve Eğitim Vakfını temsilen bir heyet Manisa’ya vali olarak atanan Mustafa Hakan Güvençer’i makamında ziyaret ederek tebrik ettiler.

Vakfın amacı ve faaliyet alanlarına dair bilgilerin yer aldığı broşür ve kitapları Vali Güvençer’e takdim eden vakıf başkanı Eyüp Saraçoğlu Vali Bey’e yeni görevinde başarılar dileklerinde bulundu.

Heyet, vakfın kuruluş amacı ve faaliyetleri hakkında bilgilendirme yaptı. Özellikle gençler ve çocukların eğitimi konularına dikkati çeken vakıf temsilcileri Vali Bey’den bu konularda desteklerini beklediklerini iletti.

Valilik olarak bu konular üzerinde hassasiyetle durduklarını ifade eden Güvençer, yapılacak faaliyetlere valilik olarak ellerinden gelen desteği verebileceklerini ifade etti. Manisa ve Vakıf müesseseleri hakkında faydalı ve samimi bir muhabbetten sonra, ziyaret hatıra fotoğrafı çektirerek son buldu.