Rektör Prof. Dr. Kemal Çelebi’ye Tebrik Ziyareti

      Saruhanbey İlim Kültür ve Eğitim Vakfı olarak 31 Aralık 2014 tarihinde Prof. Dr. Kemal Çelebi’ye tebrik ziyaretinde bulunarak görevinde başarılar diledik.

     Vakfımızı temsilen ziyareti gerçekleştiren heyetimiz kültürümüz, gelenek ve göreneklerimizin daha iyi anlaşılıp gelecek nesillere aktarılmasını görev olarak benimsediklerini, ilköğretimden üniversiteye kadar bunun yaygınlaşması için çalışmalar yaptıklarını ifade etti. Üniversite ve vakıf arasında sağlanacak işbirliği ile daha müspet sonuçlar alınacağını belirten Vakıf başkanımız Eyüp Saraçoğlu, “Bu birliktelik ile geçmişimiz geleceğimize daha emin ellerde aktarılacaktır” dedi.

     Ziyaretinden dolayı vakfımıza teşekkürlerini ileten Rektör Prof. A. Kemal Çelebi, “ Sevdiklerimizi, dostlarımızı yanımızda görmek bize güç veriyor. Asıl ve kalıcı olan yapılan hizmetlerdir. Bizler milletimizin geleceği konusundaki umudumuzu, öğrencilerimize sahip çıkarak muhafaza ediyoruz. Bununla ilgili birçok konuda birlikte çalışmayı biz de çok isteriz. Üniversitemiz olarak elimizden geleni yapmaya hazırız” dedi.